Web Design Services

Treści na potrzeby event marketingu

Event marketing jeszcze nigdy nie był tak popularny. 70 proc. marketerów uważa, że to jeden z najważniejszych elementów strategii budowy marki i sprzedaży (CreativeDigest).

Skuteczność event marketingu

Udział w targach czy konferencji to świetna możliwość na bezpośredni kontakt z branżą, zaprezentowanie swoich produktów na żywo, w kontakcie face to face. I oczywiście - nawiązanie ciekawych, korzystnych relacji biznesowych.

O co chodzi z tym event contentem?

Przygotowania do targów lub konferencji to cały proces. Jedna sprawa to kwestie techniczne, druga natomiast - zakomunikowanie branży o uczestnictwie w evencie. Na tym się skupiamy w pierwszej kolejności - na treściach materiałów marketingowych, wpisach na blogach, artykułach prasowych i komunikatach w social media. I to wszystko na poziomie wielojęzykowym.

Effective Web Development Solutions

Uczestnictwo w targach uruchamia zazwyczaj wielką machinę przygotowań. Podczas gdy przedsiębiorstwo szykuje się do wyjazdu, my skupiamy się na stworzeniu koncepcji odpowiedniej komunikacji, docieramy z informacją do branży i już od początku zachęcamy klientów do odwiedzenia Twojego stoiska.

Wizerunek

To, co zakomunikujesz na targach, przeważy o Twoim sukcesie. Pomożemy nadać Ci najlepszy kierunek działań wizerunkowych i PR-owych podczas eventu.

Reklama

Eventy i konferencje to świetna reklama. Wiemy, jak wykorzystać możliwości tego rodzaju marketingu i co najważniejsze - możemy przekazać Ci tę wiedzę.

Effective Web Development Solutions

Komunikacja i działania po evencie

Praca się nie kończy wraz z finałem targów. Tak naprawdę to dopiero początek - dbamy o zgromadzone kontakty, analizujemy wiedzę, którą zdobyliśmy, tworzymy jeszcze lepsze i bardziej dopasowane treści. Jednym słowem - usprawniamy całą strategię content marketingową.

30+

eventów i konferencji za nami

3

nagrody w kategoriach “najlepszy”

13

markom umożliwiliśmy wejście z rozmachem do branży

3

w tylu językach tworzymy treści

80

informacyjnych kampanii event marketingowych

100+

artykułów napisaliśmy na potrzeby event marketingu

Case study

Wszystkie projekty

Opowiedz nam o swoich potrzebach,

a my przekażemy Ci swoją pasję

Przekonaj swoich klientów o tym, że jesteś profesjonalistą w swojej branży. Daj im taki content, że zechcą skorzystać z usług Twojej firmy.